استایل, مقاله

راز خوشتیپی با لباس های معمولی

ما در این مطلب قصد داریم تا راز خوش تیپ بودن با لباس های عادی و معمولی را برای شما بازگو کنیم تا از این به بعد شما نیز با پوشیدن لباس های روزانه خود، حس خوش پوشی و خوش تیپی را تجربه کنید. پس با ما همراه باشید تا راز خوش تیپی را کشف کنیم.

همه ما با خریدن لباس های جدید و مد روز، و ساعت ها وقت گذاشتن و حساسیت نشان دادن برای انتخاب و خرید لباس سعی در خوش تیپ بودن داریم. نیاز به تحسین شدن در ذات همه انسان ها وجود دارد و اگر بتوان این تحسین را با انتخاب لباس های درست و مناسب، کسب کرد که چه بهتر.

اما شاید شما هم به مواردی برخورده باشید که یک شخص، انتخاب های ساده و معمولی ای برای لباس های خود دارد، ولی خوش پوش و خوش استایل بنظر می رسد و در هر مکان و جمعی که حضور پیدا می کند توجه اطرافیان به خوش تیپی آن شخص جلب می شود و همه او را به عنوان یک فرد خوش پوش و خوش تیپ در ذهن دارند.

این افراد نه لباس های برند و گران می پوشند و نه متخصص مد و ست کردن لباس هستند. بلکه فقط با رعایت یک سری نکات ساده، در چشم دیگران خوش تیپ بنظر می رسند.

تمیز و مرتب بودن

مهم نیست لباستان گران است یا ارزان، داخلی است یا خارجی، اما اگر کثیف و چروک باشد هیچ جلوه ای نخواهد داشت. زیرا توجه مخاطب اول از همه به قسمت کثیف و یا چروک های روی لباس جلب می شود و این امر موجب آن است که زیبایی و یا مدل لباس اصلا دیده نشود. حتی معمولی ترین لباس ها هم اگر تمیز و اتو کشیده باشن جلوه خواهند داشت و در جهت خوش تیپ بودن به شما کمک می کند.

اما تمیز مرتب بودن تنها مختص لباس هایی که می پوشید نیست. داشتن ظاهر و موهای تمیز نیز در زیباتر بنظر رسیدن شما تاثیر فراوانی دارد. از شانه زدن و مرتب کردن موهایتان نیز غافل نشوید. موهای خود را شانه بزنید و ظاهری آراسته و تمیز داشته باشید تا خوشتیپ بنظر برسید.

عطر بزنید و خوشبو باشید

شاید برایتان جالب باشد بدانید زدن عطر و خوشبو بودن شما را در نظر مخاطبان خوش تیپ تر می کند. مهم نیست که برای قدم زدن و یا خرید به خیابان می روید، قرار عاشقانه دارید و یا مصاحبه کاری، زدن عطر همیشه یک گزینه کمکی برای تاثیر مثبت روی اطرافیان است.

 

کفش های تمیز

۹۰ درصد افراد در اولین لحظه برخورد با شما به اولین چیزی که در استایل شما توجه می کنند، کفش هایتان است. پوشیدن کفش های تمیز و واکس زده ظاهر موجه و جذاب تری از شما به نمایش می گذارد. انتخاب مدل کفش مناسب که با سن و سال، موقعیت و سایر لباس هایتان هماهنگ باشد باعث می شود که خوش تیپ تر به نظر برسید.

استفاده از اکسسوری های مناسب و زیبا

استفاده از اکسسوری چند سالی است که در جهان مد و فشن بسیار باب شده است و بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده درست و به جا از انواع اکسسوری ها مانند کمربند و یا زیورآلات می تواند ظاهر شما از این روبه آن رو کند و باعث ایجاد تفاوت در نحوه لباس پوشیدن شما شود. پس از انتخاب و استفاده از انواع اکسسوری ها غافل نشوید.

انتخاب لباس مناسب

پس از آنکه قواعد خوش تیپ بودن را دانستید، لازم است تا نکاتی در رابطه با انتخاب لباس مناسب که می تواند تکمیل کننده مراحل قبلی باشد را یاد بگیرید. کم اهمیت ترین ویژگی لباسی که انتخاب می کنید قیمت آن است. پس نگران هزینه های بالا لباس های گران برای خوش تیپ بودن نباشید. چه بسا یکی از محبوب ترین استایل ها در تمام دنیا استایل مینیمال است که زیبایی را در عین سادگی به نمایش می گذارد.

اما نکاتی که باید در انتخاب لباس مدنظر قرار دهید به شرح زیر است:

فرم لباس: لباس های برش دار و با دوخت تمیز می تواند به خوش تیپ بودن شما کمک کند. از پوشیدن لباس هایی که دوخت نامرتب دارند و یا با سلیقه دوخته نشده اند پرهیز کنید.

رنگ لباس: اگر رنگ لباس هایی که با هم از آن ها استفاده می کنید هارمونی داشته باشند و از ترکیب رنگ درستی استفاده کنید، تاثیر بسزایی در خوش تیپ بنظر رسیدن شما دارد. همچنین انتخاب لباس هایی که با رنگ پوستتان و فصل هماهنگ باشد، شما را خوش تیپ تر خواهد کرد.

جنس لباس: جنس لباسی که انتخاب می کنید در ایستادگی لباس و تن خور آن تاثیر زیادی دارد. لباس هایی که جنس پارچه آنها مناسب فصل باشد و جنس با کیفیتی دارد، از زیبایی بیشتری برخوردارند و استایلیش تر هستند.

سایز لباس: پوشیدن لباس های تنگ و یا گشاد که سایز مناسب شما نیستند، توجه را از نکات مثبت موجود در ظاهر شما به سمت نقص های احتمالی هدایت می کند. برای جلوگیری از این موضوع، بهتر است در زمان خرید توجه ویژه ای به سایزی که انتخاب می کنید داشته باشید.

اگر مجموعه نکات گفته شده را رعایت می کنید به شما تبریک می گوییم، شما یک فرد خوشتیپ هستید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *