استایل, مقاله

نحوه ست کردن انواع لباس با شلوار جین

شلوار جین از آن دسته از پوشاک هایی است که خیلی مورد استفاده قرار میگیرد چون از آن می توان هم در یک مهمانی ساده و هم در بسیاری از امور روزانه مانند دانشگاه یا محل کار نیز استفاده کرد. از طرفی به دلیل اینکه شلوار جین هیچ وقت از مد نمی افتد میتواند گزینه ی بسیار خوبی برای هر استایلی باشد.

 

 

جین از آن دست پارچه هایی است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا چه در بین زنان و چه در بین مردان دارد و در نوع های مختلفی از پوشاک مانند شلوار جین، مانتو، کاپشن و غیره یافت میشود. شلوار جین از آن دسته از پوشاک هایی است که خیلی مورد استفاده قرار میگیرد چون از آن می توان هم در یک مهمانی ساده و هم در بسیاری از امور روزانه مانند دانشگاه یا محل کار نیز استفاده کرد. از طرفی به دلیل اینکه شلوار جین هیچ وقت از مد نمی افتد میتواند گزینه ی بسیار خوبی برای هر استایلی باشد.

 

 

اما برای اینکه با شلوار جین خیلی شیک تر و خوش پوش تر بنظر برسیم میتوان با چند پیشنهاد ساده آن را عملی کرد، پس در این مقاله با ما همراه باشید.

 

  • وقتی که از شلوار جین تیره رنگ استفاده می کنید بهتر است از لباس های با طیف رنگ تند و پر رنگ استفاده کنید و اگر از شلوار جین روشن استفاده می کنید بهتر است از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید.
  •     اگر میخواهید با شلوار جین از شومیز استفاده کنید بهتر از شلوارهای فاق بلند استفاده کنید و این امر باعث میشود استایل خانومانه تری داشته باشید و برای اینکه شیک تر بنظر برسید بهتر است تمام شومیز را در داخل شلوار نیندازید و قسمتی از آن بیرون باشد.
  •     برای اینکه با شلوار جین بتوانید استایل رسمی هم داشته باشید بهتر است از شلوار جین مشکی جذب استفاده کنید و اگر میخواهید همراه آن از پالتوی جلوباز بپوشید بهتر از پولیور و یا بلوز مشکی استفاده کنید تا استایلتان شیک تر بنظر برسد.

 

 

انتخاب کفش مناسب با شلوار جین نکته ای است که باید در ست کردن همیشه درنظر داشته باشید، زیرا اگر شیک ترین لباس ها را هم بپوشید و این نکات را رعایت نکنید تیپ و استایل خوبی نخواهید داشت.

 

 

کفش مناسب برای شلوار جین

  • با کفش های پاشنه بلند بهتر است از شلوارهای جین دمپا گشاد استفاده کنید که باعث میشود شیک تر و قد بلندتر به نظر برسید.

 

  • ترکیب شلوار جین جذب به همراه اسنیکرز بسیار جذاب است و با تا کردن کمی از لبه شلوار میتواند به جذابیت بیشتر آن کمک کنید.

 

  • برای استفاده از بوت های بلند بهتر است از شلوار جین چسبان یا اسکینی استفاده کنید تا بوت شما دید بهتری داشته باشد و شلوار هم به راحتی داخل آن باشد.

 

  • در شلوارهای راسته و مام استایل برای انتخاب کفش دستت تان بازتر است و میتوانید از انواع کفش برای این نوع شلوارها استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *